| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | IMOU |
| МОДЕЛ: | CE2P 16A |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI 2.4GHZ |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 БР |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК ЗА РАБОТА: | Да |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6976391034709 |









