| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3500.0 W |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | 71289 |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI 2.4 GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3500.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8713439712896 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3500.0 W |
| Марка | TRUST |
| МОДЕЛ: | 71289 |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI 2.4 GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3500.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8713439712896 |