| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3500.0 W |
| Brand | TRUST |
| MODEL: | 71289 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WIFI 2.4 GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3500.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8713439712896 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3500.0 W |
| Brand | TRUST |
| MODEL: | 71289 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WIFI 2.4 GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3500.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8713439712896 |