| МОЩНОСТ | 1628.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1100.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | CEP 5304 X |
| МОЩНОСТ: | 1628.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1100.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.110 kg |
| EAN | 8690842569883 |




















