| МОЩНОСТ | 1400.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1700.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Не |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | EC9155.MB |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1400.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1700.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| КРЕМА ДИСК: | Не |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Не |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ВИСОЧИНА: | 400.00 мм |
| ШИРИНА: | 285.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 365.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.000 kg |
| EAN | 8004399021921 |


















