| МОЩНОСТ | 1100.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1500.00 ml |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | ESCM15CD |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1100.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1500.00 ml |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ШИРИНА: | 247.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 272.00 мм |
| ТЕГЛО: | 3.60 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.400 kg |
| EAN | 3838782886294 |





















