Кафемашина GORENJE ESCM15CD 1500.00 ml, 15.00 bar, СИВ
Код: 802963
В наличност
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" Днес
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
Цена:99.90/195.39 лв.
Купи на изплащане
от3.76
/
7.35 лв.
МОЩНОСТ
1100.00 W
НАЛЯГАНЕ
15.00 bar
ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА
1500.00 ml
МаркаGORENJE
МОДЕЛ:
ESCM15CD
МАТЕРИАЛ НА КОРПУС:
МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА
МОЩНОСТ:
1100.00 W
НАЛЯГАНЕ:
15.00 bar
ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА:
1500.00 ml
РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА:
Да
СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА:
Да
ДИСПЛЕЙ:
ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА:
ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ:
ЦВЯТ:
СИВ
ВИСОЧИНА:
300.00 мм
ШИРИНА:
247.00 мм
ДЪЛБОЧИНА-MM:
272.00 мм