| POWER | 1100.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1500.00 ml |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | ESCM15CD |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1100.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1500.00 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| HEIGHT: | 300.00 мм |
| WIDTH: | 247.00 мм |
| DEPTH-MM: | 272.00 мм |
| WEIGHT: | 3.60 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.400 kg |
| EAN | 3838782886294 |





















