| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1.20 ml |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Не |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | HESCM20LP |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1.20 ml |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| ЦВЯТ: | АНТРАЦИТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.100 kg |
| EAN | 3838783089519 |










