| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1.20 ml |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | No |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HESCM20LP |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.20 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| COLOUR: | АНТРАЦИТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.100 kg |
| EAN | 3838783089519 |










