| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2000.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | XP384E10 |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2000.00 ml |
| КРЕМА ДИСК: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.800 kg |
| EAN | 3016661177903 |














