| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 2000.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | XP384E10 |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 2000.00 ml |
| CREMA DISC: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | No |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.800 kg |
| EAN | 3016661177903 |














