| НАЛЯГАНЕ | 16.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1200.00 ml |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BAR300/03 WH |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НАЛЯГАНЕ: | 16.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1200.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.084 kg |
| EAN | 8720389039744 |


















