| МОЩНОСТ | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1500.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-98082 |
| МОЩНОСТ: | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1500.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.910 kg |
| EAN | 5202561548198 |
















