| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1500.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98082 |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1500.00 ml |
| COFFEGRINDER: | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| CUP WARMER: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.910 kg |
| EAN | 5202561548198 |
















