| МОЩНОСТ | 1360.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 0.90 ml |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-98100 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 1360.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 0.90 ml |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.740 kg |
| EAN | 5202561513981 |


















