| POWER | 1360.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 0.90 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-98100 |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| POWER: | 1360.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 0.90 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.740 kg |
| EAN | 5202561513981 |


















