| МОЩНОСТ | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1100.00 ml |
| Марка | SEVERIN |
| МОДЕЛ: | ESPRESA PLUS KA 5995 |
| МОЩНОСТ: | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1100.00 ml |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО: | 4.67 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008146033391 |













