| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1100.00 ml |
| Brand | SEVERIN |
| MODEL: | ESPRESA PLUS KA 5995 |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1100.00 ml |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT: | 4.67 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008146033391 |













