| МОЩНОСТ | 850.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | D20 INOX CE4420 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 850.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1800.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.240 kg |
| EAN | 8433766201381 |

















