| МОЩНОСТ | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 900.00 ml |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | CM1350D EUFORIA COMP.DIG |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 900.00 ml |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234206503 |














