| POWER | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 900.00 ml |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | CM1350D EUFORIA COMP.DIG |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1350.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 900.00 ml |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234206503 |














