| МОЩНОСТ | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1.40 ml |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | PALERMO WHITE |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1350.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1.40 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.000 kg |
| EAN | 8422160054600 |

















