| НАЛЯГАНЕ | 18.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 80.00 ml |
| Марка | WACACO |
| МОДЕЛ: | MINIPRESSO GR2 |
| НАЛЯГАНЕ: | 18.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 80.00 ml |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 125.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.400 kg |
| EAN | 4897066230955 |


















