| PUMP PRESSURE | 18.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 80.00 ml |
| Brand | WACACO |
| MODEL: | MINIPRESSO GR2 |
| PUMP PRESSURE: | 18.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 80.00 ml |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 125.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.400 kg |
| EAN | 4897066230955 |


















