| НАЛЯГАНЕ | 18.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 80.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Не |
| Марка | WACACO |
| МОДЕЛ: | NANOPRESSO RED+CASE |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НАЛЯГАНЕ: | 18.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 80.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Не |
| КРЕМА ДИСК: | Не |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Не |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Не |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ВИСОЧИНА: | 62.00 мм |
| ШИРИНА: | 156.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 71.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.550 kg |
| EAN | 4897066230351 |
























