| ВИСОЧИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 130.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | ORIGIN LAVA |
| ФОРМА: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 1 |
| ВИСОЧИНА: | 400.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 130.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524011281 |





