| ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | REFLEX |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 350.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| EAN | 8002524042131 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | REFLEX |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 350.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| EAN | 8002524042131 |