| HEIGHT | 350.00 мм |
| WIDTH | 230.00 мм |
| LENGTH | 230.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | REFLEX |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 350.00 мм |
| WIDTH: | 230.00 мм |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| EAN | 8002524042131 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| HEIGHT | 350.00 мм |
| WIDTH | 230.00 мм |
| LENGTH | 230.00 мм |
| Brand | METALTEX |
| MODEL: | REFLEX |
| FORM: | ЪГЛОВА |
| RACH NUMBER: | 2 |
| HEIGHT: | 350.00 мм |
| WIDTH: | 230.00 мм |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| EAN | 8002524042131 |