| ВИСОЧИНА | 560.00 мм |
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 130.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | REFLEX |
| ФОРМА: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ С ПРАХОВО ПОКРИТИЕ |
| ДЕКОР: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 560.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 130.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524042148 |


