| ВИСОЧИНА | 560.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | REFLEX |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ С ПРАХОВО ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 560.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524042155 |




