| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | VIVA |
| ФОРМА: | ПРАВА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524048140 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | VIVA |
| ФОРМА: | ПРАВА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524048140 |