| ВИСОЧИНА | 310.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ: | KOSELIKLER |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | ХРОМ - НИКЕЛ |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 310.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| EAN | 8697464940359 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 310.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ: | KOSELIKLER |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ: | ХРОМ - НИКЕЛ |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 310.00 мм |
| ШИРИНА: | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| EAN | 8697464940359 |