| ВИСОЧИНА | 700.00 мм |
| ШИРИНА | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 190.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | ORIGIN LAVA |
| ФОРМА: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МАТ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 2 |
| ВИСОЧИНА: | 700.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 190.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524011229 |







