| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 240.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 мм |
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 240.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 110.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801657201 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 240.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 мм |
| Марка | METALIFE |
| ФОРМА: | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 3 |
| ВИСОЧИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 240.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 110.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8680801657201 |