| МОДЕЛ | MEDINA |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | MEDINA |
| МОЩНОСТ W: | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 16.00 см |
| ШИРИНА: | 8.00 см |
| EAN | 5998250388335 |




