| МОДЕЛ | STARK |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 15000H |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | STARK |
| МОЩНОСТ W: | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 54 IP |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 13.50 см |
| ШИРИНА: | 11.50 см |
| ВИСОЧИНА: | 10.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | G |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ: | 15000H |
| EAN | 3800234850948 |




