| МОЩНОСТ W | 35.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 35.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ДЪЛЖИНА: | 16.30 cm |
| ШИРИНА: | 9.30 cm |
| ЦВЯТ: | СИВ |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 35.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 35.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ДЪЛЖИНА: | 16.30 cm |
| ШИРИНА: | 9.30 cm |
| ЦВЯТ: | СИВ |