| МОДЕЛ | VEGAS-2A |
| СЕРИЯ | VEGAS |
| МОЩНОСТ W | 70.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | VEGAS-2A |
| СЕРИЯ: | VEGAS |
| МОЩНОСТ W: | 70.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА/ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 22.00 см |
| ЦВЯТ: | НИКЕЛ |
| EAN | 8697548435795 |


