| МОДЕЛ | VEGAS-P |
| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | VEGAS-P |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 6972538040862 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | VEGAS-P |
| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | VEGAS-P |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| ЦОКЪЛ: | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 6972538040862 |