| МОДЕЛ | ORI |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | ORI |
| МОЩНОСТ W: | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ШИРИНА: | 22.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| EAN | 6972538043412 |


