| MODEL | ORI |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | VITO |
| MODEL: | ORI |
| MAXPOWER-W: | 18.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| MATERIAL: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| WIDTH: | 22.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| EAN | 6972538043412 |


