| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА: | 13.30 cm |
| ШИРИНА: | 13.30 cm |
| ВИСОЧИНА: | 6.70 cm |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| EAN | 3800157684958 |


