| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 7.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH: | 13.30 cm |
| WIDTH: | 13.30 cm |
| HEIGHT: | 6.70 cm |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS: | F |
| EAN | 3800157684958 |


