| МОДЕЛ | ORI |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | ORI |
| МОЩНОСТ W: | 15.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 21.50 см |
| ШИРИНА: | 12.50 см |
| ВИСОЧИНА: | 5.90 см |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| EAN | 6972538043443 |


