| МОДЕЛ | ORI |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | ORI |
| МОЩНОСТ W: | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ШИРИНА: | 22.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 6972538043436 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | ORI |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | ORI |
| МОЩНОСТ W: | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИКАРБОНАТ |
| ШИРИНА: | 22.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 6972538043436 |