| МОДЕЛ | BERLIN |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | BERLIN |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ШИРИНА: | 27.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 13.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | Ф27 CM |
| EAN | 3800228028209 |




