| MODEL | BERLIN |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | VIVALUX |
| MODEL: | BERLIN |
| MAXPOWER-W: | 60.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| WIDTH: | 27.00 см |
| HEIGHT: | 13.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | Ф27 CM |
| EAN | 3800228028209 |




