| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 50 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 1980.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 3.00 м |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-WP21 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 50 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 1980.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 3.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКС.ДЪЛБОЧИНА ИЗПОМПВАНЕ 2.5M |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123161452 |











