| МОЩНОСТ | 1700 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА | 2.00 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ | 0.60 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ | ИНОКС |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | PRO. 2 PLUS |
| МОЩНОСТ: | 1700 W |
| КАПАЦИТЕТ НА МАЗНИНА: | 2.00 L |
| КАПАЦИТЕТ НА ПРОДУКТИ: | 0.60 kg |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | ИНОКС |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ФУНКЦИЯ СТУДЕНИ СТЕНИ: | Не |
| ПРОЗОРЧЕ ЗА НАБЛЮДЕНИЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.665 kg |
| EAN | 8414234739582 |













