| POWER | 1700 W |
| OIL CONTENT | 2.00 L |
| BASKET CAPACITY | 0.60 kg |
| INTERNAL COVERING | ИНОКС |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | PRO. 2 PLUS |
| POWER: | 1700 W |
| OIL CONTENT: | 2.00 L |
| BASKET CAPACITY: | 0.60 kg |
| INTERNAL COVERING: | ИНОКС |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | No |
| COLD WALLS FUNCTION: | No |
| OBSERVATION WINDOW: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.665 kg |
| EAN | 8414234739582 |













